Bajania do spania...

Bajania do spania cioci Asi w końcu doczekały się sesji zdjęciowej. Hania lubi słuchać kiedy się jej czyta, więc Bajania są czytane zawsze wtedy gdy Hanuszka jest w nastroju do czytania - a z racji wieku nie jest to jeszcze zbyt częste:)


Książka została wydana we Wrocławiu, a cały dochód przeznaczony był na dziecięce hospicjum. Brawa dla Aśki za pomysł i buziaki wielkie za prezent dla Hanuszki:) Bajania są piękne - czekamy na kolejne wiersze:)
Może tym razem uda się coś wydać większym nakładem? Tak na całą Polskę? Z całego serca tego cioci Asi życzymy:D


Ciekawe która Baja będzie ulubienicą Hanuszki kiedy podrośnie:)

A co się tyczy Hanuszki właśnie to śpi smacznie w chuście zamotana. Tak, ostro trenujemy wiązanie chusty tkanej. Z elastyczną szło mi lepiej. Zdecydowanie lepiej. W tkanej jest nam za to wygodniej.

Muszę się jeszcze pochwalić:) Otóż w konkursie u Sprytnej Mamy wygrałam zebrę - grzechotkę od Lamaze:) No, to życzę miłego popołudnia:D

2 komentarze:

 1. Ale mi miło:) I jak tu nie pisać kolejnej książki?:) Bardzo się cieszę, że Hania jej słucha, mam nadzieję, że jak będzie starsza to jej posłucha równie chętnie;) I jeszcze paru innych autorstwa cioci Asi:) /Uchylę rąbka tajemnicy, że następna się tworzy;) Trochę to jeszcze potrwa, ale myślę, że warto uzbroić się w cierpliwość:)/ Pozdrawiam najcieplej kochane Czytelniczki, Małą i Dużą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asiu dziękuję za odwiedziny:) Oj z niecierpliwością czekamy na kolejną porcję wierszy:)

   Buziaki:*

   Usuń

Każdy komentarz nie będący obelgą dla mnie i moich czytelników jest mile widziany. Zostaw po sobie dobre wspomnienie:)

Dziękuję:)

AddThis