Kilka rzeczy o mnie:)

Do zabawy zaprosiła mnie Bee, za co raz jeszcze dziękuję:)
Zatem dzielę się z Wami rzeczami, których o mnie nie wiecie:)

 1. Od zawsze chciałam mieszkać w Anglii. Uwielbiam angielski język, wygląd angielskich domów z zewnątrz (wewnątrz różnie to bywa:P), mincepies, Yorkshire Pudding, Kew Gardens, angielskie parki kocham ponad wszystko i mogłabym jeszcze torochę powymieniać. W Londynie zakochałam się podczas 9 -cio miesięcznego pobytu. 
Kawałek Londynu z Big Benem na czele
Domek na wsi, ale mógłby być też szeregowiec:)

Kew Gardens

A, no i Szekspira Kocham:) Niestety nie byłam w Stradford Upon Avon:(
Ponoć jak byłam dużo młodsza, to powiedziałam kiedyś mamie, że będę miała w przyszłości 2 domy. Jeden w Polsce, drugi w Anglii. Chwilowo się to spełniło, bo mieszkałam jako Au Pair w Londynie przez 9 miesięcy. Miałam wtedy jakieś 19 lat.

2. Kiedy mieszkałam z rodzicami moą pasją była hodowla kaktusów. Miałam tego trochę i czasami zdarzały mi się oferty kupna. Niestey wyprowadziłam się do Kielc i hodowla upadła, bo tato miał i tak za dużo roboty w szkalrni. Zostało mi tylko kilka sztuk...

Echinocactus Grusonii (zwany fotelem teściowej) tyle że mój jest mniejszy


Jakieś Mammillarie - są cudne...


I sama nie wiem co jeszcze...

3. Wraz z mężem uwielbiamy gry planszowe:D Najbardziej te fantasy jak Magia i Miecz, Runebound, przed narodzinami Hanki hitem była Cywilizacja, niestety teraz nie ma czasu i możliwości żeby grać....


Runebound


Cywilizacja

Magia i Miecz

4. Jako dziecko występowałam w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej - zespół folklorystyczny. No cóż do tańca mam drewniane nogi:P


Nie ma mnie tu, jak ja tańczyłam nie było zdjęć cyfrowych:P

5. Kiedyś chciałam zapisać się do chóru lub na jakieś zajęcia ze śpiewu - uwielbiam śpiewać i chciałam się uczyć. Na potrzeby Hanki i dzieci w przedszkolu to starcza, na własne już nie:/To Tyle:) A do zabawy zapraszam:

 • Matkę Kwiatka
 • Aliswiat
 • Mamę  Magenisiową
 • Katię
 • Soul10
Chętnie poczytam:)

8 komentarzy:

 1. Zdjęcia Anglii są boskie, podziwiam za to zamiłowanie do tego kraju i w ogóle do języka. Ja to marzę, żeby się nauczyć angielskiego, ale przysiąść mi się nie chce. Jak by nie było język nie używany wyparowuje, przynajmniej u mnie:)

  Ja uwielbiam planszówki!!! w takie jak wy to nie grasłam ale zawsze mi sie marzyło. Ach kiedys sprzedamy dzieciaki i urządzimy sobie turniej:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Język faktycznie wyparowuje kiedy się go nie używa, ja sama mam wrażenie jakbym zapomniała wszystko w trakcie macierzyńskiego:/

   Planszówki są super. Bardzo wciągają i niestety są drogie:/

   Żebyś wiedziała - sprzedać berbecie niani i grać:Dcaaaaałą noc:D

   Usuń
 2. Aniu może się zamienimy:) Ja niecierpie tego kraju.
  Kaktusy sa fantastyczne i fcale nie łatwe w pielęgnacji, zakwitaja nielicznym ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie:) Wiesz bardzo możliwe, że po takim stażu mieszkania w Anglii jaki mascie Wy, moje podejście uległoby zmianie.
   Dla mnie kaktusy są najłatwiejszymi roślinami do hodowli:) praktycznie wszystkie mi kwitły:D Miałam tak kolorowo w szklarni, że na samą myśl o tym robi mi się przykro, bo niestety prawie wszystkie padły:(

   Usuń
 3. Ja tez uwielbiam gry. Moim ostatnim faworytem jest Tabu i Apples to Apples. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo super:)Z tymi kaktusami to mnie zaskoczyłaś:) I oczywiście dzięki za nominację, w wolnej chwili na pewno postaram się wywiązać z zadania:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna zabawa. Dziękuję za zaproszenie. Też miałam podobne marzenie z chórem :) nawet przez pare miesięcy udało mi się je realizować. Hodowla kaktusów brzmi ciekawie, a domek na wsi boski:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepraszam, że się aktywuję z opóźnieniem, ale życie mnie czasem tak pochłania... że nie starcza czasu na nic innego...Bardzo dziękuję za zaproszenie do zabawy - swoją drogą - fascynujące te kaktusy!

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz nie będący obelgą dla mnie i moich czytelników jest mile widziany. Zostaw po sobie dobre wspomnienie:)

Dziękuję:)

AddThis