Finished!

Muszę ponownie skompletować moje rzeczy DIY po przeprowadzce. Nie mogłam zabrać wszystkiego, a niektóre rzeczy nie przetrwały podróży... Trochę więc potrwa zanim znów na dobre zagoszczą nowe isnpiracje DIY...

Do tej pory będę się z Wami dzieliła swoimi postępami w robótkach:) W końcu dokończyłam komin Ślubnego i muszę przyznać, że jest prawie idealny:) Ślubny wygląda w nim całkiem nieźle w szarościach:)


After moving here I have to complete my creative stuff as I could not take everything and of course some things are missing or just simply did not survive the trip... So it will take time until I will get back to you with new DIY inspirations...

Till them I will be showing you my progress in knitting:) I have finally finished husband's cowl and have to admit that it's almost perfect:) He looks pretty handsome in greys:) 

Chcę się też pochwalić kominem który zrobiła dla mnie Matka Kwiatka. Komin wraz z bransoletą, którą możecie zdobyć w moim Małym Candy, tworzy bardzo ładny komplet:) Chętnie zrobię identyczny komin dla zwycięzcy lub kogoś, kto będzie taki chciał:)


I also want to show you a cowl made for me by Flower's Mother. It makes a beautiful set with a bracelet which you can get in my Little Candy :) I can make the same cowl for the winner, or anybody else who wish to have that one:)

Komin w swoim naturalnym kolorze...

The cowl in original colour...Zdążyłam już zacząć kolejny komin, tym razem dla pewnej Małej Damy:)

I have already started another cowl, this time for one Little Lady;) 


Publikuję swoje DIY (wcześniej Ispiracje Na Weekend) w piątki i pomyślałam, że wzorem zagranicznych blogów byłoby miło co tydzień tworzyć wspólną twórczą bazę. Dlatego jeśli tworzycie coś czym chcecie się podzielić dodawajcie swoje blogi do aplikacji:) To dobry sposób na poznanie nowych blogów i osób, które za nimi stoją:)

Ja dzielę się swoimi DIY z Lindą z Natural Suburbia

I've been publishing my DIY (earlier Inspiration For the Weekend) on Fridays and I thought, that like in many abroad blogs, it would be nice to make own creative base. Therefore, if you make anything you would like to share you can add your blogs to the application:) It is a good way to meet new people and their blogs:)

I share my DIY with Linda from Natural Suburbia.


Anjamit

9 komentarzy:

 1. Napewno dołącze. Tylko muszę się najpierw ogarnąć na nowo po zmianach :-) dzieje się u Ciebie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieję się oj dzieje:) U Ciebie również:) pięknie Ci idzie:))))

   Usuń
 2. Fantastyczne te kominy. A co z tymi z licytacji???Ona już się zakończyła...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hally kontaktowałam się z Tobą w sprawie komina na pewno dwa razy, raz przez FB raz na Twoim blogu bodajże, a że nie było odezwu z Twojej strony to obawiam sie, że Ania puściła komin dalej. Kontaktuj się z Matką Kwiatka:)

   Usuń
 3. Mi się marzy taki komin różowy dla małej ; ))

  OdpowiedzUsuń
 4. Both of the cowls look really lovely.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you:) It's good to know that as I'm a beginner:)

   Usuń
 5. o kurcze, jaki ten ślubny fajny!!:)))
  robię maślane oczy i pozdrawiam ślubnego:P

  a komin też fajny oczywiście:) zauważyłam! żeby nie było:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to połechtałaś Jego męskie ego:)))) Fajny, fajny - dlatego wzięłam jako swego:D A z kominem, który też fajny Ślubny jest jeszcze fajniejszy:) heheh;)

   Usuń

Każdy komentarz nie będący obelgą dla mnie i moich czytelników jest mile widziany. Zostaw po sobie dobre wspomnienie:)

Dziękuję:)

AddThis