O bujaniu w obłokach...

Uwielbiam marzyć, opowiadać o swoich marzeniach, ale także słuchać o cudzych i wsłuchiwać się w niestworzone historie. To takie miłe oderwanie się od rzeczywistości. Ostatnio mam bardzo często możliwość by odrywać się od rzeczywistości i to nie tylko za sprawą własnych marzeń, a za sprawą bujnej wyobraźni Hanki.
Wraz z rozwijającą się w galopującym tempie elokwencją pędzi jej wyobraźnia, co niezmiernie mnie cieszy, bo wychodzi na to, że udało mi się jeszcze nie zabić tego, za co cenię sobie okres dzieciństwa. Bo przecież po to jest się dzieckiem by snuć opowieści, o których nikomu się nie śniło!

Wiedzieliście może, że to SMOKI przynoszą prezenty? Mikołaj owszem, ale to 6 grudnia. Na Święta natomiast, żadna Gwiazdka, ani Gwiazdor czy inny Aniołek, tylko SMOKI. A te w dodatku "gadają po angielsku". 

Innym razem dowiedzieliśmy się samiuteńkim świtem, kiedy to słońce leniwie dopiero zaczęło wynurzać się zza horyzontu, a nasza latorośl z płaczem przybiegła, że "potworków już nie ma, bo one tam już śpią". W dodatku owe potworki bywają smutne i płaczą czasem. W ogólnym rozrachunku wyszło na to, że potworki nie są straszne i potrafią też psocić;)

Natomiast podczas ostatniej wyprawy do znajomych Hania oznajmiła, że Księżyc tez jedzie z nami. I, że on ma swój domek tam, na niebie, gdzie jest Tatuś - Księżyc, który daje Księżycowi buziaki. Tatuś - Księżyc i Księżyc są naszymi przyjaciółmi, gdyby ktoś nie wiedział. Takie mamy znajomości, a co ;)

Taką ma wyobraźnię!
Chmurka jest prototypem chmurki, która powstanie dla pewnej uroczej Damy, która choć nie moja, to skradła moje serce ostatnio:)

A moje marzenia? Może kiedyś o nich napiszę :) Teraz sza! Idę bujać w obłokach :)

7 komentarzy:

 1. Hania jest przeurocza!!!!!!!!!!!!!!!!! A Ty napisz kiedys o swoich marzeniach - pewnie są piękne, co? Czekam z niecierpliwoscią.
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hanka jak zwykle najlepsza. A chmurka ma piekny, teczowy deszcz!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna ta chmurka. U mnie też ostatnio jakoś się zachmurzyło przy maszynie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna chmurka :) a wyobraźnia dzieci jest cudowna szkoda, że z wiekiem trochę gdzieś nam ulatuje...

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna ta Twoja chmurka. Super kolorki. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bujanie w obłokach ma TĘ moc:)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Nasza kochana Wnusia Lalusia:))

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz nie będący obelgą dla mnie i moich czytelników jest mile widziany. Zostaw po sobie dobre wspomnienie:)

Dziękuję:)

AddThis