No i co z tym pokojem?

A w zasadzie z pokojami, bo do urządzenia mam przynajmniej dwa. I o ile pokój Bąbla nie stanowi problemu, bo koncepcja jest i w dodatku dość mocno się trzyma, tak z pokojem Hani grzęznę... Na razie stoi odłogiem czekając na przylot moich rodziców. W końcu co 4 głowy to nie jedna. Zdecydowanie lepiej idzie mi wygrzebywanie chłopięcych gadżetów i dodatków niż dziewczęcych...

Pomysł na pokój Najmłodszego też nie pojawił się od razu, bo wszystko o czym myślałam w końcowym rozliczeniu wydawało mi się oklepane, mdłe, nijakie... A tu babcia ponagla, że przecież miała mobilek nad łóżeczko szyć, że czasu mało, a ja nie wiem co chcę... Wygooglała mobilki i kazała coś znaleźć... No i znalazłam!

Pomysłu na mobilek jeszcze nie zdradzam, tak jak i najciekawszych koncepcji, które pewnie będą się tworzyły jeszcze dłuuuugo, ale nie raz pisałam Wam, że kocham angielskie Charity Shops? Pojechaliśy ostatnio do jednego takiego, na drugi koniec miasta i znaleźliśmy parę cudów, które pokojowi Bąbla nadadzą uroku :)  (W tym drewniany, ręcznie robiony samolot za... 3 funty)

Może oglądając odgadniecie tematykę Bąblowego pokoju:)

Kolejka co prawda została wybrana bardziej z myślą o Starszej Siostrze, bo przecież niebawem czeka nas nauka alfabetu;) Ale i Bąbel będzie miał z niej użytek, jak tylko dokupimy brakujące C... Big Sis dostała jeszcze taką karuzelę. Pomysł genialny w swojej prostocie, wystarczy bowiem pchnąć palcem któreś zwierzątko by wprawić karuzelę w ruch!


Na koniec najważniejsza wskazówka zakupiona w księgarni. Ostatnia na mnie czekała! I choć nie jest aktualna (nawet nie podają z którego roku), do Polski należy jeszcze Wilno, a część Pomorza do Niemiec, to mapa jest cudna. I chwilowo zda egzamin:)
Tym, którzy jeszcze nie domyślili się motywu przewodniego podpowiadam, że nie będzie to pokój przyszłego historyka ;) Głównym motywem będą podróże:)


I co myślicie?


10 komentarzy:

 1. Cudnie! Podoba mi się i pomysł, i dotychczas zebrane przez Ciebie przedmioty. To będzie piękny pokoik!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:* Mam nadzieję, że wyjdzie tak, jak planuję:) Jak tak wyjdzie to się sama do niego przeniosę:D

   Usuń
 2. Hehe Kai będzie mial ten sam motyw przewodniczący mapy, mapy ogólnie przygoda. Przedmioty zebrane cudne. Chcę taki samolot bo literkowa ciuchcie już mamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wrzucaj więc ,ja się też zmobilizuje. To się może wspólnie zainspirujemy. Mikołaj z bloga zizi a pik. ..ma tez pokój z tym motywem . Już się nie mogę doczekac efektu końcowego .

   Usuń
  2. No popatrz:) Chyba sobie w myślach czytamy:)
   Ja wpadłam na ten pomysł po zobaczeniu właśnie mapy na ścianie, i jeszcze jednej cudnej rzeczy, której na razie nie zdradzę:)
   A Żiżi kiedyś czytałam ale nawet nie wiem, że taki pokój ma ;)

   Usuń
 3. Wyglądać będzie niesamowicie, wspaniałe są te dodatki! :) Mapa mnie zauroczyła, ale miałaś szczęście :) Kurczę, gdybym mieszkała w UK w charity schops chyba siedziałabym codziennie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Charity shops są też niezłym przekleńswtem:P W sumie to się cieszę, że do tamtego mam tak daleko, inaczej puściłabym nas z torbami ;D

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dzięki:) W dodatkach sama jestem zakochana:)

   Usuń

Każdy komentarz nie będący obelgą dla mnie i moich czytelników jest mile widziany. Zostaw po sobie dobre wspomnienie:)

Dziękuję:)

AddThis