Ciuszkowe szaleństwo


Jak chyba każda mama mogłabym godzinami wybierać ubranka dla swojej pociechy. Nic w tym dziwnego, bo taka natura kobieca - natura zbieracza, a raczej zbieraczki - tezę tą potwierdzają zawartości damskich torebek, czyż nie mam racji? Czego one nie pomieszczą...Podobnie z resztą jak szafy własne i dziecięce....

No właśnie co się tyczy tych ostatnich to całkiem niedawno poproszona zostałam o opinię na temat nowego portalu ciuszkowego o zabawnej nazwie KICIUSZEK. Pierwsza moja myśl, że takich już kilka jest, ale po bliższym zapoznaniu się z KICIUSZKIEM, zmieniłam zdanie. Tego jeszcze nie było.

Dlaczego? Już mówię:)

Po pierwsze, zamawiamy paczuszki, a nie pojedyncze ubranka i to za jedyne 14.99 plus przesyłka. Po drugie w każdej paczce mamy minimum 3 rzeczy - paczuszka może zawierać nie tylko ubranka, ale także akcesoria. To, co musimy zrobić to zarejestrować się na portalu, dodać swoją paczuszkę (warunek konieczny do zamówienia czyjejś paczki) i wybierać:)Płatności dokonujemy przez Płatności.pl i czekamy na kuriera.Jeśli ktoś zamówił i opłacił naszą paczkę - dalsze instrukcje portal Kiciuszek.pl wysyła do nas mailem. Sami umawiamy kuriera, tak jak nam wygodnie, a jest to rzecz banalnie prosta - nie ma się więc czego obawiać:)

Jak już pisałam głównym warunkiem korzystania z Kiciuszka jest dodanie swojej paczki. Po zaakceptowaniu paczki przez administratora portalu możemy wybrać paczkę na wymianę. Drugim warunkiem jest to, że liczba zamówionych i dodanych paczek musi się wyrównać. I tak jeśli dodaliśmy 1 paczkę, sami możemy zamówić 2, jeśli dodaliśmy 2 możemy zamówić 3 itd...

Co zrobić aby nasza paczka była bardziej atrakcyjna?
Proste - rzeczy włożone do niej powinny być w zbliżonym rozmiarze i przeznaczone na jeden okres - np na lato lub na jesień. Jeśli połączymy ubranka w różnych rozmiarach i na różne okresy paczka nie będzie atrakcyjna i możemy mieć problemy z jej wymianą. Kolejną, równie ważną rzeczą są zdjęcia rzeczy zamieszczonych w paczce - lepiej poświęcić chwilę i dodać kilka. Ponadto, portal umożliwia promowanie paczki na FB, a osoby posiadające swój profil tamże rejestrują się na Kiciuszku niemal równocześnie, dane uzupełniając przy dodawaniu paczki.

Korzystając z tego typu portali przyłączamy się do idei EKO - logicznie i nomicznie;)

Reasumując - Kiciuszek to przyjazne rodzicom miejsce redukowania kosztów związanych z utrzymaniem dziecka, a także pomocne w sezonowym wietrzeniu dziecięcej szafy:) Choć Kiciuszek dopiero raczkuje - szczerze polecam i sama uciekam porządkować Hanuszkową szafę. Wszak dzieć mi rośnie i trzeba uzupełnić jej garderobę.


1 komentarz:

  1. tez niedługo pojawi sie u mnie kiciuszek :)
    a teraz zapraszam was na konkurs :
    http://pierwsze-kroki.blogspot.com/2012/05/konkurs.html

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz nie będący obelgą dla mnie i moich czytelników jest mile widziany. Zostaw po sobie dobre wspomnienie:)

Dziękuję:)

AddThis