Piękny biust mamy cz. IV - naprawa biustu

Dziś króciutko. Po prostu odeślę Was na stronę Mahedy - guru polskiego brafittingu. Maheda oferuje prywatne konsultacje w ramach których pomaga kobietom dobrać odpowiedni rozmiar i fason biustonosza. Pomogła także Marcie, kobiecie, która była załamana stanem swojego biustu po karmieniu dziecka.

Poczytajcie o Marcie...

Marta - 09.12.2010 - zwróćcie uwagę, na to jak układa się biustonosz Marty na pierwszym zdjęciu, oraz na to jak wygląda biust w dobrze dobranym biustonoszu. Materiał jakby trochę się marszczył, ale biust Marty był asymetryczny, mastopatyczny i bardzo obwisły.
Marta - 22.12.2010 - relacja po dwóch tygodniach noszenia dopasowanej bielizny
Marta - 09.01.2011 - relacja po miesiącu...
Marta 26.01.2011 - kolejna relacja...Prawda, że jest różnica???
Marta 07.02.2011 - Po dwóch miesiącach od pierwszej konsultacji...
Marta - 06.04.2011 - Oceńcie same:)


Różnica jest ogromna! 

Kiedyś ze znajomą zorganizowałyśmy brafitting w Kielcach. Odzew był niewielki, ale panie które przychodziły miały w większości tragicznie dobrane biustonosze, wiele z nich miało biust podobny do biustu Marty z powyższych artykułów.  Wiele z nich było mamami, które właśnie skończyły karmienie, albo jeszcze karmią. Nie wstydziły się obnażać przed nami, niektóre z nich płakały...Nie czuły się dobrze ze swoimi piersiami ani w swoich ciałach...

Co zrobić, by uniknąć ich losu? Przede wszystkim zainwestować w dobry biustonosz, a także SPAĆ W BIUSTONOSZU W OKRESIE KARMIENIA!!! Inne porady już niebawem:)


Linki do pozostałych części:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz nie będący obelgą dla mnie i moich czytelników jest mile widziany. Zostaw po sobie dobre wspomnienie:)

Dziękuję:)

AddThis