Pokój marzeń...

Kiedy byłam w ciąży z Hanką w ciąży, często wyobrażałam sobie jej pokój, korciło mnie żeby kupić masę przeróżnych rzeczy niestety jedna istotna przeszkoda stała mi na drodze. Brak Hankowego pokoju. W naszym mikromieszkaniu mogę najwyżej pomarzyć o kąciku dla Hanki.

Teraz moje marzenie morze zostać spełnione dzięki Happino.pl, które organizuje wspaniały konkurs na pokój marzeń. Do wygrania atrakcyjna nagroda, a w dodatku za każde zgłoszenie do konkursu Happino.pl przekaże 50 groszy na zakup niezbędnych przedmiotów do pokoju Gabrysi. Gabrysia ma 3 lata i marzy o Puchatkowym pokoju. Dziewczynka jest pod opieką Fundacji Mam Marzenie, która pomaga spełniać marzenia dzieciom chorym, którym choroba zagraża życiu.
Weźcie udział w konkursie i spełnijcie marzenie Gabrysi:)

A mój wymarzony pokój dla Hanki?
Drzwi do Hanuszkowego królestwa zdobiłaby tabliczka, żeby nikt nie miał wątpliwości, kto w nim mieszka:)

Marzą mi się białe ściany. Biel niekoniecznie musi być nudna - sęk w dodatkach. Jedna ze ścian pokryta byłaby farbą magnetyczną, tak bym mogła zawiesić na niej alfabet. Edukacja to podstawa, a nauka z takim alfabetem to niezła zabawa.

 

Na tej samej ścianie Hania mogłaby wieszać moje ukochane sówki

albo inne stwory:)
Nad Hankowym łóżeczkiem wisiałoby jej imię, choć w innej kolorystyce - żywe zielenie, fiolety lub niebieskości z dodanymi kropami, pasami, kwiatkami...

Obowiązkowo w pokoju Hanki powinien być (i będzie!) kącik do czytania, który byłby wnęką z wbudowanymi półkami na książki. W kąciku czytelniczym na podłodze byłaby ogromna pufa, a na ścianie taki stworek w kolorze zielonym, trzymający tabliczkę z napisem "Cicho, bo czytam":)

 

W pokoju na pewno znalazłoby się miejsce na ramkę ze zdjęciem dziadków z Cieszyna, najlepiej gdyby ramka była z sówkami:)
  
oraz na któryś z obrazków - tylko ciężko mi się zdecydować:)
  

Ponadto, marzy mi się mini garderoba w pokoju Hanki. Mam swój projekt na parawan z relingiem, materiały to pikuś - brakuje miejsca, ale prócz parawanu byłby tam wieszaczek, na Hankowe kurtki i fartuszki. Na relingu zaś wisiałyby wieszaki ozdobione przeze mnie:)

Nie mogłoby też zabraknąć miarki wzrostu:)

Oj wiele więcej rzeczy byłoby w Hanuszkowym królestwie...Może Happino.pl pomoże spełnić nie tylko marzenie Gabrysi, ale także i moje?


6 komentarzy:

 1. piękny pokój by miała Hania :) Zainspirowałaś mnie i chyba zaopatrzę kącik mojego Filipka w kilka dodatków:)niestety też brakuje nam pokoju, na szczęście kącik w naszej sypialni na razie wystarcza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Poszalałabym gdybym miała możliwości:)

   Usuń
 2. Ahhh..., ja też marzę o pokoiku dla Ali. Czekam na ten moment, kiedy będę mogła zabawić się w projektantkę i szaleć:)Ale to jeszcze przed nami. Na razie nie mamy miejsca, ale jak się patrzy na te gadżety, to w głowie wszystko się pięknie układa:) Ahh...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też czekamy, może się kiedyś doczekamy....

   Usuń
 3. 'Cicho, bo czytam' rządzi:) Dziękujemy za zgłoszenie!

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz nie będący obelgą dla mnie i moich czytelników jest mile widziany. Zostaw po sobie dobre wspomnienie:)

Dziękuję:)

AddThis