Przerwa techniczna

<a href="http://www.bloglovin.com/blog/11275359/?claim=3gpn8rmc4aa">Follow my blog with Bloglovin</a>

Trochę mnie nie będzie, bo się duszę. Na blogu się duszę. O blogowych zmianach myślę już od dawna, ale w końcu się zabrałam. Wprowadzane będą stopniowo, ale nie chcę żeby moje ulepszenia negatywnie wpłynęły na jakość odbioru i nowych postów tak więc przez najbliższe kilka dni na blogu będzie cicho. Ale potem mam nadzieję zaskoczyć Was świeżynkami, które "się robią". 

Może tych kilka dni przyniesie rozwiązanie z British Gasem, który delikatnie mówiąc, leci sobie w kulki przyprawiając mnie o permanentnego wkurwa. Też nie chcę by to się przelewało na bloga. 

Żeby jednak nie zostawić Was z niczym odkupuję swoje winy i wrzucam zaległe rozwiązanie konkursu. Zupełnie o nim zapomniałam, za co Was przepraszam. W ostatnim czasie przy wielu sprawach nawaliłam, ale miejmy nadzieję, że to się nie powtórzy. 

W zabawie brało udział 6 osób z tego posta i z tego. Zgłoszenia liczone są w kolejności chronologicznej, a książka o bardzo głodnej myszy trafia do....


Wychodzi na to, że książka poleci aż na Islandię:D Wprost w ręce Kwiatka i Kwiatkowych rodziców:)Dla ciekawych rozwiązania mrocznej historii śpieszę donieść, że jeszcze o tym napiszemy:) 


Kochani, zaglądajcie, przypominajcie sobie stare posty i czekajcie na nowe:)Anjamit

5 komentarzy:

  1. teraz jest piękne... rozumiem jednak potrzeby zmian i czekam z niecierpliowością

    OdpowiedzUsuń
  2. No już się zmian nie mogę doczekać :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ... może czas zmienic dostawcę gazu.. My walczylismy z british gas- em prawie pół roku. .. za dluga historia żeby ją opowiadac... i z tego co slyszalam duzo ludzi ma z nimi problemy.. teraz jesteśmy w trakcie przepisywania do Utility warehouse jest to duzo tanszy dostawca a czy lepszy dowiemy się po nowym roku jak przyjdzie 1-szy rachunek... pozdrawiam i życzę duzej wytrwałości i cierpliwosci bo na pewno się przyda ...

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz nie będący obelgą dla mnie i moich czytelników jest mile widziany. Zostaw po sobie dobre wspomnienie:)

Dziękuję:)

AddThis